Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-28, 18:59   #1625
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez fitnesswoman Pokaż wiadomość
kaguya,czy mogłabyś zerknąć na poprzednią stronę na mój opis? Oglądałam te palety i odrzucam raczej jesień. Zastanawiam się nad ciepłą lub jasną wiosną.
Ja na zdjęcia zwykle nie patrzę, bo przekłamują kolory, no i to zależy od światła na środkowym cera nie jest chłodna, ale moja na zdjęciach z lampą jest duuuużo cieplejsza (a jestem Intensywna Wiosna, nawet nie ciepła, a mam sporo ciepłego barwnika, a opalenizna na buzi jest jasnobrązowa, na ciele nie).
Z tym że z opisu u ciebie wynika, że pasują ci kolory z dodatkiem szarości, chłodne (czy żadne ciepłe nie pasują?), zgaszone, jasne? Ja bym stawiała na Lato, jeśli faktyczne takie kolory ci pasują.
Jasna Wiosna jest neutralna (w strone ciepłej) i jasna, Ciepła jest ciepła i nie pasują jej ŻADNE chłodne odcienie.
Jeśli znosisz ciepławe (nie ciepłe) odcienie, nie odrzucaj Jesieni
I nie martw się, ja długo dochodziłam do tego, jakim typem jestem.

MarryMe, bo nie chodzi o to, że ci żółć ma podobać ja też nie lubię jasnych i niektórych odcieni zieleni, granatu, czerwieni (taka, co wymieniłaś, jest zbyt jaskrawa, u mnie sprawdza sie pomidorowa czerwien, taka lekko minimalnie jasniejsza), ale dy przykladam niektore odcienie do twarzy, widze, ze mi po prostu pasuja, ale to nie oznacza, ze musze je polubic i nosic.
Ja jako Intensywna Wiosna kocham polaczenie czerni z czystymi, intensywnymi kolorami (kratka, paski, geometryczne wzory, zadne kwiatki), nosze niebiesko-czerwone, fioletowo-zolte, pomaranczowo-zielone polaczenia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora