Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica paznokci!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-19, 10:54   #55
anta1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Grzybica paznokci!!!!

Dla wszystkich którzy borykają się z problemem grzybicy paznokci, mam rewelacyjny, skuteczny i tani sposób na to paskudztwo. Sama się wyleczyłam z tego w 2 miesiące. Byłam u dermakologa, stwierdził grzybice paznokci i oświadczył, że leczenie będzie długie i kosztowne. Nie wykupiłam recepty, tylko zrobiłam to co wyczytałam w mądrej książce. 1 główkę czosnku (to jest naturalny antybiotyk) zmiażdżyłam na papkę i dodałam 1 łyżkę oliwy z oliwek, dokładnie wymieszałam i włożyłam do małego słoiczka 50 ml. od kremu do twarzy. Taki specyfik należy przechowywać w lodówce. Codzinnie nakładać go na zajęte chorobą paznokcie na ok 15-20 minut - nie wolno pozostawiać na zbyt długo, ponieważ grzybica lubi wilgoć. Następnie dokładnie zmyj specyfik i tak codziennie, aż do skutku. Napewno maść ta nie spowoduję, że zajęte grzybicą paznokcie zrobią się zdrowę. Poprostu grzybica nie będzię się dalej rozrastać, a paznokcie będą odrastać już zdrowe. Ja nie miałam super mocno zaawansowanej grzybicy i pozbyłam się jej w 2 miesiące. Efekty widziałam już po tygodniu. Nie zużyłam nawet połowy maści, a reszte przechowywałam w lodówce przez pół roku i nic się z nią nie stało, nadal była świerza i pachniała czosnkiem. Także życzę skutecznej kuracji tym domowym specyfikiem. Po co wydawać ful kasy na coś, co nie zawsze jest skuteczne. Powodzenia ;-)
anta1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując