Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-31, 18:20   #494
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
a co to znaczy nowe plamy od kremu .....jakieś nowe przebarwienia czy czerwone plamy nie bardzo rozumiem co msz na myśli ale krem z filtrem trzeba stosować nawet na dermamelan czy cosmelan jeśli wychodzisz z domu

ja dziś kupiłam emulsję do twarzy cetaphil i jest rewelacyjna w środę jedziemy na wakację a po powrocie kupuję cosmelan 2 i mam zamiar zacząć kurację jeśli pogoda na to pozwoli a narazie jest cudowny maj taki pochmurny..........oby tak dalej
Wypluj to Można depresji się nabawić od tej pogody Chcę już lato
Cytat:
Napisane przez Euni Pokaż wiadomość
Mariola13, zrobiłam wczesnij jeden dzień przerwy, tzn. nie posmarowałam się cos2 wieczorem, tylko moco natłuszczającym lancome nutrix. Chyba, gdyby dalej moja skóra była tak mocn podrazniona, to bym zrobiła przerwę, ale o dziwo dzisja moja skora jest niemlze rewelacja (po zrezygnowaniu z hydra k!- bo po nim mnie najbardiej pieklo). Schodzi skora i jest sucha tylko an brodzie, wiec tam smaruje albo bephantem albo arcalen'em. Zobaczymy, jak dalej pojdzie. Dzięki za podpowiedz, ze robilas przerwy, przynajmniej w razie co, nie bede sie martwic i dam odpoczac skorze
Pozdrawiam
Musisz obserwować skórę i jak będzie ostro piekło to trzeba dać skórze odpocząć Pytałaś wczesniej czym myję twarz - jakoś przeoczyłam i nie odpowiedziałam Ja myję różową pianką Biorhermu nawilżającą
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując