Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-09, 19:20   #97
natia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

hejka,
temat dość stary ale może odpowiedź Ci się przyda;-)
ja od ponad 4 lat pracuje na shellacu, próbowałam różnych firm OPI, IBD, Mistero Milano, Alessandro (ale tylko stiplaca, który niby może klientka zdjać sobie w domu płatkiem i ma nie uszkadzać plytki, ale bez uszkodzeń schodzi tylko z tłustych płytek, jak paznokieć suchy to masakra) no i jeśli chcesz coś co łatwo schodzi to tylko shellac ;-) szkoda kasy i paznokci na inne.
Albo jeśli chcesz do domu to ja radze może monophasy poszukaj sobie bo nie chciałabym tu reklamy robić, ale nakładasz 2 warstwy koloru, pierwszą do lampy na 2 min, drugą warstwę na 4 i gotowę, bez bazy bez topu więc jak się robi samemu to super, a schodzi jeszcze łatwiej. Przeznaczone są na 10 dni i troszkę mniej się błyszczą i łatwiej ścierają ale wygodne a zawsze można topem przemalować.
sorki że się rozpisałam ale ja tak mam ;-)))

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

a dziewczyny jeszcze jedno nie wiem czy możemy w tym wątku ale w sumie powiązane, czy możecie się wypowiedzieć na temat brisa lite, bo muszę powiedzieć że uważam że nasz polski dystrybutor słabo działa jeśli chodzi o nowości i jakieś pokazy i warsztaty z tym związane;-)))
natia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując