Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-14, 01:07   #445
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez carri_esce Pokaż wiadomość
Ku przestrodze moge jeszcze powiedziec ze najgorszy okres to dopiero nadchodzi po obgryzaniu kiedy to walczy sie o jakis normalny wyglad paznokci. Moje sa totalnie zniszczone. Plytka jest w takim stanie, ze jesli udaje mi sie ja zapuscic to moge ja wyginac we wszystkie strony Na dodatek wygladaja jak lopaty, szersze niz u nie jednego faceta i kazdy innego ksztaltu.. Mam z tym powazny problem i malo pomyslow jak doprowadzic je do stanu normalnosci
Zgadzam się.
Zawsze kiedy tylko nie obgryzałam paznokci i gdy tylko mi troszkę podrosły znowu je "dogryzałam", bo wypatrzyłam jakis mini zadziorek i tak za mna to chodziło, że musiałam go 'obciąć' zębami, a jak już obciełam to z góryki wszystkie wygryzałam.
Obecnie płytkę mam baardzo cienką i słabą, że jest jak papier. Ale najważniejsze jest to, że siedzię teraz z paznokciami pomalowanymi na czerwono i czuje się jak hmm... wreszcie prawdziwa Kobieta aż nie mogę się napatrzyć :P
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując