Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzjer i kosmetyczka -Nowy Sącz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-16, 07:16   #6
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Fryzjer i kosmetyczka -Nowy Sącz

Ekstra. suknia bardzo ładna. Bukiet też będzie fajnie pasował, ale nei decydowałabym się na białe róze, tam te margarytki pasują bo mają kształt bardzo podobny do słoneczników , a róże są dopasowane właśnie kolorem. Także ja szła bym w same słoneczniki albo tak jak wcześniej pisałam, dołożyła coś wogóle żywszego, ale takiego bardziej swojskiego, mięsistego, jak słoneczniki.Chociaż skoro masz taką koncepcję na sal (bardzo ładnie będzie!) to moim zdaniem nie ma co już kombinowac. Może Ci kwiaciarka wymyśli coś bajernego, właśnie zielonego poprostu, wtedy bukiet był taki bardziej "przygotowany" bo same słoneczniki będziesz już miała na stołach. Ooo, a jakby spróbować zieloną hortensję dołożyć? Tylko sama zieleń! one w większości są różowo- zielone , albo niebiesko-zielone-te moim zdaniem nie pasują. Ale sama zieleń mogłaby pasować, byłby delikatniejszy akcent. Ja kurcze nie wiem co z tą salą zrobić, tkanin tam nie ma jak powiesić, widziałam kiedyś coś "nadźganego" tam, ale bez sensu to było zrobione i wyglądało jak wiechecie...Zobaczymy. ja będę miała śmietankową suknie, najbardziej zbliżona do lavity z kolekcji 2010 ale albo na ramączkach dwóch, elbo wogóle na szeleczkach szerszych trochę i bez marszczeń na biuście. nie ma jak linka wrzucić, jest na www.mysticbridal .pl. Butki już kupione w Ryłku i bieliznę http://www.nokaut.pl/biustonosze/ive...-bardotka.html. Kiedy ślub wogóle? My 28.08.

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-04-16 o 09:05
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując