Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Świerzbowiec uszny u kota - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-13, 19:01   #30
dama1a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6
Dot.: świerzbowiec uszny u kota

Witam,
mam 6 miesiecznego kotka, również kupionego z hodowli w której koty są zdrowe, ale od kiedy przyjechał drapał sie w uszko, a u mnie nie ma kontaktu z zadnym zwierzęciem, ani nie wychodzi nadwór, ucho zostało wyleczone i było to zwykłe zapalene ucha, jednak mimo tego ,ze niby sie wyleczyło i było czyste kot dalej sie drapał, miesiąc temu w razie czego dostał stronghold, kropelki na kark, a także do uszu oridermyl, bo było podejrzenie rozpozczynającego sie swirzbu w uszach, ponieważ było kilka paproszków brązowych w uchu, po miesiącu kot dalej sie drapie ,ale nie miał niczego w uszach, po 5 dniach kiedy minał miesiąc od podania kropli na kark, nasiliło sie drapanie, i ma wiecej paproszków w uszach niż miesiąc temu, teraz znowu dostał na kark stronghold i zastrzyk przeciw alergi w razie czego bo drapie sie po pyszczku i karku, ale nie ma zaczerwinionej skóry , ani strupów, nie wiem, jak to jest ze swierzbem, czemu znowu dostał do uszu te paproszki i czy ten stronghold dziala w ogóle , razem z podawanym oridermil,
chciałam sie spytać o jakieś krople, które podaje sie bezposrednio do uszu, które pomagają , bądz coś innego co bedzie bardziej skuteczne niz to co do tej pory mój kot dostaje,
z góry dziekuję za odpowiedz,
jeszcze chciałam sie spytać czy to normalne że kot śpi cały dzień, po wczorajszej wizycie u weta, nie chce jeśc i pić, jest do tego zmuszany i zje albo wypije tylko odrobine, boje sie o niego, wyglada dzisiaj nieciekawie, i widać ze schudł
dama1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując