Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-09, 21:32   #729
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
@ się pojawiła dwa dni temu ale dzis dopiero dala porządnie znać o sobie.Jajniki i brzuch mnie bardzo bolą. Jak siedze to jeszcze jest ok ale jak już się poruszam to gorzej. Spałam 3 godziny ale i tak mnie cały czas ten brzuch boli i jest wzdety.
Współczuję wiem co to znaczy, kiedyś też @ mnie wykańczały... dwa razy zemdlałam z bólu - i to w szkole miałam specjalne tabletki przeciwbólowe (listek za 50 zł ), ale to pomagało na kilka godzin. A że tonący brzytwy się chwyta, w akcie desperacji sięgnęłam po cięższy kaliber - przeszłam na tabletki anty. Od pierwszego miesiąca jak ręką odjął. Teraz pełnią dodatkową funkcję więc biorę dalej Nie namawiam oczywiście, bo to indywidualna sprawa, ale przejdź się z tym do lekarza - może dostaniesz receptę na jakieś mocne przeciwbólowe. Efekt kilkugodzinny, ale dobre i to.


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
spałam dziś z 15h i bardzo chętnie oddałabym Tobie kilka godzin snu
No ładnie! A myślałam, że to ja z moimi 10 h lubię pospać

swoją drogą idę zaraz do łóżka... szkoda, że TŻ już dziś tam nie ma bo bym się poprzytulała


Dobranoc i do usłyszenia jutro
mam nadzieję, że jutro będzie pełen skład, nie to co dzisiaj - takie z deka nudy [przynajmniej naturalną pielęgnację trochę nadgoniłam ]
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora