Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 09:18   #3778
honey100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Nie zgadzam się z Tobą, ponieważ robiłam wcześniej kwas migdałowy u kosmetyczki i nigdy mnie nic nie szczypało, kwas migdałowy natinuel, więc nie pisz , że sie nie znam, bo widziłam jak rozlewała preparaty z oryginalnych butelek podczas zabiegu i nie sądze żeby moja kosmetyczka do której chodzę od lat mnie oszukiwała. Zreszta kiedyś byłam też na kwasie migdałowym w innym gabinecie bo tam nie było miejsca, i efekty były te same czyli nie było szczypania tylko delikatne swędzenie. Tak więc gotowe kwasy są na pewno inne niż te robione, muszą mieć coś łagodzącego- nie wiem. I szczerze nie odważyłabym się położyć kwas na buzię własnoręcznie robiony . Oczywiście, każdy robi jak uważa i szanuję to, byle by sobie tylko nie zepsuł skóry i cery. Ja po kwasach widzę dużą różnicę u siebie, zmniejszyły sie pory, przebarwienia znikły a do tego mam teraz super gładką cerę. Teraz robię kwasy raz w tygodniu, wcześniej robiłam rzadziej bo nie stać mnie było na wydanie 100 zł na zabieg. A co do reklamy to jasne że zareklamuję tego użytkownika, bo sama się sparzyłam i wcześniej zakupiłam u innego użytkownika i niestety okazało się , że produkty były innej konsystencji i zapachu- proste, że wolę przestrzec inne dziewczyny. A Ty zapewne jesteś super znającą się osobą i nie ma to jak krytykować innych, wiesz za długo robię kwasy bo już parę lat więc znam się trochę na tym.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Susi 21 Pokaż wiadomość
ja własnie mysle nad kupnem kwasu migdałowego z clareny,moze jak sie w to wdrąże to zaczne dzialac mocniejszymi kwasami, chyba najpierw tez miejscowo sprobuje,tak na wszelki wypadek zeby sobie nie zaszkodzic..
Witaj
Clarena nie robi kwasu migdałowego z tego co wiem, ja z clareny robię kwasy AHA, jest świetny, z tym że po nim nie można sie opalać jakieś 3 tygodnie, do tego mam kremik z kwasami AHA tęz sie super sprawuje. Polecam i pozdrawiam
honey100 jest offline Zgłoś do moderatora