Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bez podkładu....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-26, 11:47   #573
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: bez podkładu....

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
...
Dziewczyny jak to jest z facetami? Wiekszość facetów ktora znam nie znosi jak laska sie pudruje.. Mój były tego nie znosił i zawsze jak do niego przychodziłam to nie mogłam się pudrować Mój brat też tego nie lubi, sama nie wiem co o tym myśleć
czy ja wiem... to zależy od facetów. mój jest przyzwyczajony że twarz pudruję (żeby się nie świecić po nałożeniu kremu) a na większe wyjścia full mejkap i nigdy mu to nie przeszkadzało. wiadomo, że bez przesady - nie ciapałam się nigdy podkładem na plażę, ale na większe wyjście, niestety nie wyobrażam sobie iść z gołą buzią.

i nie bardzo rozumiem co niektórym to przeszkadza? bo spotkałam takich, ale za przeproszeniem hipokryzją ociekali, bo krzyczeli jak to ich dziewczynom malować się nie pozwalają, bo naturalne jest śliczne, a jakie zdjęcia mieli np na tapecie w kompie to ja nie powiem .

żeby nie uogólniać - ja dużo rzeczy rozumiem, ale czym tacy panowie się kierują?
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując