Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-29, 11:59   #813
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Dziewczyny to jak na peelingi enzymatyczne i gommage weszlo to sie was zapytam jaki od Ziaji jest wedlug was najlepszy? Co byscie polecily? Przegladalam KWC, ale sie zdecydowac nie moge, najlepiej kupilabym wszystkie i wyporbowala.
mam cere wrazliwa, naczynkowa i po 30-tce.

Moja mama uzywala peelingu Clama i kiedys wyporbowalam. trzymalam tak jak zaleca producent. Jesli dobrze pamietam nic nie szczypalo, ale buzie mi sie zarumienila. Dodam ze boje sie tr. rozowatego wiec jak cos powoduje rumien, a nie go likwiduje to dostaje paniki. byl czas ze dobre pol roku moze dluzej mialam ciagle rumiana buzie i od tej pory jestem wyczulona, no bojue sie tej choroby skory. Wiecej tego peelingu nie probowalam. Z oczyszczaniem tez bylo slabo. Moze zle zrobilam? Moze trzeba bylo jeszcze raz sprobowac?

Z enzymatycznych uwielbialam peeling Flos Leku do cery naczynkowej. Cudnie oczyszczal. zaskorniki na nosie zmaniejszaly sie, a te male juz po jednyk uzyciu znikaly. Buzia jasna w jednym kolorycie, bez rumienia, ale peeling ten jest duzo drozszy i zastanawiam sie na Ziaja, bo i z Ziaji bede robila w Pl zakupy.

Rozmyslam nad peelingiem gommage Sopot Spa i enzymatycznym Nuno, ale ta Calma tez kusi, ma tyle dobrych recenzji...
Z gommage mialam kiedys probe od YSL. Byl swietny, ale cena zaporowa i u mnie ta firma jest slabo dostepna jesli chodzi o pielegnacje. kolorowka w kazdej Galerii Kaufhow dostepna. Peeling trzeba by online zamawiac i 40€ mnie odstraszylo( ile on teraz kosztuje nie mam pojecia, to cena z przed 5 lat)

Na KWC kilka osob pisze przy Nuno ze maja cere naczynkowa i peeling rozjasnia cere nie podraznia i dobrze oczyszcza. Dodam ze mam cere mieszana ale w okresie jesienno-zimowym lubie sie odwadniac i jest sucha, wiec nie chce niczego co dodatkowo ja wysuszyc moze.

Co powinnam wybrac? Moze tylko z tym Sopotem sprobowac? Albo zainwestowac jednak we Flos Lek?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując