Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-19, 22:31   #1597
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
@01tiger
w zakładce pakiety na stronie jb masz "porównanie zawartości pakietów startowych" w pdf - ja wybrałam pakiet M, pakiet S jest raczej dla osób, które nie są pewne czy chcą na 100% zajmować się aplikacją rzęs, to taki pakiet "na próbę" - tak mi się wydaje... jeżeli jesteś pewna, że chcesz się tym zająć, proponuję pakiet M - do tego jest teraz promocja na ten pakiet! ja już "zrobiłam" 9 klientek + uzupełnienia i nic jeszcze mi nie zabrakło i mam sporo jeszcze, są tak skompletowane te pakiety (głównie M i L), że można na nich spokojnie pracować, bez nerwów, że zaraz trzeba coś domówić...
poza tym, zawsze można wziąć taki pakiet na raty o ile ma się zdolność

@Ananas
spokojnie, jak masz logo tak ułożone na zdjęciach, że nawet delikatnie nachodzą na rzęsy to już raczej tego nikt nie wytnie - a jak wytnie to będzie z kawałkiem logo i raczej nie będzie się czym chwalić
choć nie ukrywam, że i tak nie chętnie wysyłam moje prace komukolwiek ...teraz to głównie znajome rodziny albo znajome znajomych, na przyszły tydzień mam zupełnie "obce" osoby... ale powiedziały, że chętnie zobaczą portfolio już u mnie na miejscu

czy wszystkie stylistki pracują tylko w salonach albo zajmują się tylko zakładaniem rzęs?
czy pracujecie jeszcze gdzieś i robicie to po godzinach? ja pracuje na etacie i robię po godzinach... rozwija się to dość szybko i nie wiem jak to wszystko pogodzić czasu niedługo zabraknie na odpoczynek....
mam z logo marki a nie swoim imieniem i nazwiskiem, wiec ktos moze buchnac taka fotke i tlumaczyc, ze po prostu pracuje na tych materialach. wlasnie boje sie troche... a moze na zdjeciach powinien byc chociaz nick i nr telefonu wtedy wieksze prawdopodobienstwo, ze 'kradziejka' zastanowi sie 2 razy

ja nie pracuje na etacie, ale pracuje na wlasna reke i wspolpracuje z salonem.
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora