Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-16, 21:31   #2899
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
jak Ty mnie dobrze znasz



Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
wklej proszę
Bethie, ze specjalną dedykacją dla Ciebie foty Summer Pudding (akurat już miałam podzielone na 2 części...)


Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
już mam w koszyku



Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
wlasnie bralam prysznic i naszla mnie fantazja, ze chcialabym juz myc sie lushowym mydelkiem przede wszystkim licze na nawilzajace wlasciwosci, bo spod prysznica wychodze sucha jak wior niestety...
No ja się właśnie przeliczyłam jeżeli chodzi o te właściwości nawilżające... Albo muszę użyć body butter albo zwykłego balsamu później, nie dam rady inaczej
Zaskakujące jest to, że po Snow Fairy nie mam ściągniętej skóry, mimo, że więcej w nim chemii niż w mydełkach


Cytat:
Napisane przez Paulkabe Pokaż wiadomość
A w tej wyprzedaży świątecznej można też brać te limitowane żele typu Glogg?? Czy tylko mydełka, bubble bary itp? Bo to polega na tym, że bierzesz dwa a płacisz tylko za jedno Średni się orientuje
Chyba można, na YT mnóstwo osób się chwaliło jak to obłowili się w żele na zeszłorocznej wyprzedaży

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A czy Summer pudding ma jakies wlasciwosci nawilzajace czy troszke wysusza? Skusilas mnie tymi wisniami
Nie używałam jeszcze na całe ciało, myłam jedynie ręce, bo nie mogłam się zdecydować co brać pierwsze pod prysznic Więc wydaje się o wiele bardziej kremowe niż np. Lady Catrina czy Snow Globe i inne, te bardziej "żelowe" mydełka. Nie ma tego uczucia ściągnięcia skóry No i ma peelingujące mini drobiny migdała na całej powierzchni. Świetna sprawa
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora