Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-15, 10:57   #4393
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka, snowhitee, kitkulka
ale pozmieniałyście avatary Ale ładne, ładne
Ja to ja - dziewczyny szaleją aż miło popatrzeć na takie ładne fotki

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie na sucho najważniejsze
a teraz siedzę z henną zobaczymy co to wyjdzie
Jaką hennę gdzie?
Wyjeżdżasz - ale Ci dobrze

[1=6cf34e7e8f39cee75534fdb 852be8187cc381168_600e0a0 280783;28760323]Kupiłam z firmy Loton, Provit. Tylko taką udało mi się znaleźć w Naturze i była chyba jedyną na jaką mnie było stać. Ale wczoraj nawet po jej użyciu nie było ani troszkę lepiej w rozczesywaniu, jak włosy już prawie podeschły wkurzyłam się na to pierze i nałożyłam olej roślinny włosy po nim były tłuste, ale potem znowu umyłam głowę szamponem, nałożyłam odżywkę i spłukałam zimną wodą. Bez problemu rozczesałam mokre włosy, wypadły tylko jakieś 4 włosy na noc na tych mokrych zrobiłam 3 warkocze, zaniedługo będę je rozplatać i zobaczę w jakim stanie są włosy, czy tłuste czy wciąż szopa
A gdzie można kupić te maseczki??


snowhitee Smacznego[/QUOTE]

Bo jednak co olej to olej
A te maseczki o których pisałam to herbala możesz kupić praktycznie w każdej drogerii, wygląda tak:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...lkrn8qEnVX5c5Q

a dolce anti age niestety chyba tyko allegro - wygląda tak:
http://www.twojsalonurody.pl/product...lceantiage.jpg

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Z tymi procesami to masz w 100 % racje, czasem rece opadają patrząc na to jakie wyroki zapadają... bo tak jest w kodeksie i juz
Mi chodziło ciut o co innego o to, że np masz z kimś problem - oszukał Cię i zgodnie z przepisami należy Ci się jak psu zupa odszkodowanie i racja jest po Twojej stronie, a niestety albo sobie ktoś po swojemu zinterpretuje przepis i jeśli tylko ładnie argumenty przedstawi i kota ogonem odkręci to wyjdzie na jego rację, a jak już nawet wyrok będzie po Twojej stronie to czasem nie ma jak wyegzekwować tego - chore :/
Albo co.. być adwokatem kogoś kto zawinił i tak fakty przedstawić i zmanipulować by go wybronić.. ja bym tak nie mogła - a niestety w dzisiejszym świecie to wszystko jest do góry nogami

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-08-15 o 11:07
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora