Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-25, 13:40   #1616
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Ja również mam złe doświadczenie po użyciu Chantala... Połączyłam jasny tycjan z miedzianym blondem i oksydantem 6% i wyszły mi ciemne brązowe wlosy z czerwonym refleksem:/ Po prostu porażka... Po Twojej mieszance powinno wyjść jasno, a jednak efekt Cię nie zadowolił. Zostało mi też po pół tubki z każdego koloru i już ich chyba nie użyję, teraz wypróbuję Alfaparf, a jak się nie sprawdzi, to Artego-ładne rudości są w palecie. Może też spróbuj z innymi farbami Jejku, jakbym miała takie piękne długie włosy, to chyba bałabym się cokolwiek z nimi robić Jak to jest mozliwe, że tak urosły? Moje to już chyba ze trzy lata w miejscu stoją
Ano... Jakieś lipne te ich próbniki.
Trochę się boję kombinować ze wszystkimi farbami po kolei, wiadomo każde nałożenie oksydantu po całości niszczy włosy więc już trudno, będą jakie są, wyrównam je henną zmieszaną z cassją. Chantala zużyję na odrosty tylko nie wiem czy nadal mieszać tycjan z blondem a może właśnie więcej blondu dołożyć?
To są życiowe dylematy
Moje też stały w miejscu bo się wykruszały na końcach po rozjaśnieniu na blond ale pomogło olejowanie i picie pokrzywy
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora