Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-26, 18:58   #3935
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sasik2013 Pokaż wiadomość
Niestety ulotkę wyrzuciłam razem z pudełkiem, z tego co pamiętam w składzie jest ekstrakt z Reishi, olej arganowy. Zawartość Reshi wynosi 5%, co świadczy o aktywności kremu, może dlatego tak ładnie wygładza i nawilża skórę. Słyszałam, że ten krem przeciwdziała skracaniu się telomerów (nie wiem czy dobrze zapamiętałam). Podobno jest tylko kilka roślin mających takie właściwości. Jak wspominałam mam wrednie alergiczną skórę a ten krem (trzeci w mojej karierze) nie ma złego wpływu na skórę: nie dostaję wyprysków, nie chodzę czerwona, nie łzawią mi oczy. To rzadkość.
Oj szkoda, niestety bez inci nie możemy zweryfikować, na ile naturalny jest produkt, bo o takich mowa na tym wątku, co nie zmienia faktu, że skoro tak dobrze sprawdza się u Ciebie, to na pewno znajdzie innych amatorów

Cytat:
Napisane przez ziomaska Pokaż wiadomość
Czy stosowała któraś z was naturalny olej macadamia, do pielęgnacji skóry?
To jeden z moich ulubionych olejów, miałam nierafinowany, wspominam z sentymentem, na pewno jeszcze go kupię. Sprawdził się na włosach, ciele, nawet na twarzy, pomimo, że mam cerę tłustą, która wykazuje wysoką nietolerancję na oleje, to macadamia nałożona raz na jakis czas nie robiła krzywdy, a pięknie natłuszczała i w porównaniu z innymi olejami ma też wysokie działanie nawilżające. Skóra, włosy są elastyczniejsze po nim i takie wzmocnione. Cera była promienna, zwarta, pory zwężone.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując