Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ranking drogeryjnych maseł do ciała (Ziaja, Bielenda, Dax, Farmona itd.)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-15, 11:06   #26
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Ranking drogeryjnych maseł do ciała (Ziaja, Bielenda, Dax, Farmona itd.)

Cytat:
Napisane przez Chilliee Pokaż wiadomość
Dzisiaj przeglądając gazetkę promocyjną Rossmann zauważyłam, że sporo w niej maseł i kremów do ciała. Pomyślałam, że warto kupić i przetestować na początek jedno czy dwa, ale jestem ciekawa który waszym zdaniem jest najlepszy i który wybrać Mowa o masłach/kremach firm:
- Bielenda
- Dove Body Silk
- Dax Perfecta
- Ziaja
- Farmona TuttiFrutti

Jeżeli ktoś ma zamiar mi napisać coś w stylu "Tak ciężko Ci spojrzeć w KWC..." to od razu mówię, że poza indywidualnymi opiniami na temat tych kosmetyków, chciałabym również je porównać bo cenowo są niemal identyczne A od tego jest w końcu forum, żeby podyskutować - w końcu nie samymi sztywnymi recenzjami z KWC człowiek żyje...

Jeżeli ktoś zna jeszcze jakieś inne masła godne (lub mniej godne) polecenia, to również zapraszam do dyskusji

Według mnie najlepsze masło z tych wymienionych to Bielenda. Szczególnie polecam Awokado, które przepięknie pachnie, jest miłe w używaniu i szybko się wchłania. Reszta to jak dla mnie średnie produkty.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując