Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-21, 15:25   #861
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

W temacie Kanebo Sensai maseczka-
miałam dwie próbki z D... i nieeee
Niefajna jest. Dziwny, drażniący, "starczy" zapach stokrotek i przeterminowanego kremu Bambino (no ale, to akurat kwestia indywidualna, każdy z nas zapachy odbiera inaczej), konsystencja tłuścioszek, działanie- żadne, w granicach zapychająco- podrażniającego (ale, to też kwestia indywidualna, hahaha).

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;54244051]Treść usunięta[/QUOTE]

YYY tam, ja to tam się nie znam. Ja po humanie jestem.

A wiem, widziałam.
Opakowanie nie w moim guście. Jakieś takie przesłodzone, cukierkowe, jak z toaletki lalki Barbie.
Kolory zaskakujące, ale nie dla mnie...
Za słodziutko jest.
A Tobie się podoba? Obmacałaś już na żywo?

Szukam czegoś naturalnego, w neutralnych kolorach, ani typowo zimnych, ani typowo chłodnych. Bardziej w brązach, niż różach (już się nadziałam na Naked3) Czegoś takiego, co będzie kropką nad i. Dopełniającego.
A i żeby było więcej jasnych, niż ciemnych odcieni. I koniecznie z karmelkiem, wanilią i białym pieprzem.
No nie mogę się skupić.
Kuchnia wzywa.
I obiecane od tygodnia ziemniaczane... placki.

Byde potem.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora