Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-09, 01:09   #112
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Jakich odżywek do paznokci aktualnie używacie??

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
witam! a ja mam pytanie- moje paznokcie sa w strasznym stanie(a wcale nie mialam tipsow), lamia sie itp wygladaja okropnie, sa fuj zastanawiam sie czy nie kupic zielonej odzywki z avonu- z wyciagiem z kaktusa, w nowym katalogu jest w promocji ktoras z Was ja stosowala? i co ogolnie sadzicie o odzywkach z avonu?
widze ze tu sa polecane(z tych na moja kieszen) oriflame, vibo, lovely.. hmm i nie wiem czy brac ta z avonu- 8,90 kosztuje
kiedys czytalam, ze byla polecana. jednak czytalam jakis czas temu wypowiedzi kilku stylistek paznokci ( a nie pseudo stylistek) o tym, ze najlepiej dzialaja odzywki nie w lakierze a oliwki. ja sobie chwale z palomy pomaranczowy olejek, ksozt ponizej 10 zl, ja chyba za 6 zl kupilam. a jelsi chodzi o lakier ( jak nei mam pomalowanych to lamia mi sie momentalnie) to albo z oriflame hardener, albo taniutki z infinity zdaje sie.. taka niebieska kwadratowa buteleczka do kupienia w naturze.
a probowalas moze stosowac ciepla olwie z oliwek z cytryna0 te zbylam zadowolona
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując