Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-27, 21:13   #171
n88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
W piątek moja siostra zrobiła tym szlachetnym ciemnym blondem 6.0 i poprostu tragedia co sie stało, odrosty RUDE a reszta włosów baardzo ciemny brąz, prawie sie popłakała a teraz cały czas szoruje szamponem przeciwłupieżowym. Farba bardzo przesuszyła jej włosy a ja mam mega wyrzuty sumienia bo to ja jej wybrałam tą farbę, nie mam pojęcia czemu tak sie stało...

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

dodam ze farbowała na jasny sprany brąz + jasny brąz z kilkoma siwymi odrostu
Farba prawdopodobnie ma wodę 9% i dlatego naturalne włosy silnie rozjaśnia. A tych już farbowanych farbą nie rozjaśnisz, możesz co najwyżej wzmocnić ich kolor. A ile siostra trzymała farbę na długości? Dla mnie te 10 minut, to było za długo. Użyłam jasnego szykownego kasztana i odrosty mi rozjaśniło (chociaż mam ciemne włosy z natury, nawet bardzo), a na długości wyszły trochę ciemniejsze, chociaż miałam wcześniej farbowane na dużo jaśniejszy kolor od mojego naturalnego. Na pocieszenie powiem, że po tygodniu kolor prawie się wyrównał
n88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując