Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-31, 09:31   #603
LOLik5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Stopy. Odciski, otarcia, odparzenia, odgniotki i inne problemy. WÁTEK ZBIORCZY.

Ja też mam problem ze stopami, wątek stary, ale mam wieeeeelką nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Otóż od zawsze strasznie schodzi mi skóra na stopach. I to wszędzie, na podeszwie i po bokach, Wygląda to strasznie nieestetycznie, wstydzę się wychodzić w jakichkolwiek odkrytych butach, a przecież lato w pełni... Na dodatek stopy są całe czerwone. Nic nie boli, nie piecze, żadne pęcherze się nie robią, ale bywa, że mogę skórę zrywać całymi płatami.

Zapisałam się do dermatologa, ale wizyta dopiero za miesiąc, więc wcześniej mogę wypróbować parę domowych sposobów, zwłaszcza że strasznie mnie to denerwuje.

Ostatnio kiedy było bardzo gorąco musiałam chodzić w pełnych butach i zauważyłam, że wszystko się pogorszyło, może to problem z nadmierną potliwością? Pocą mi się stopy strasznie....

Próbowałam moczenie stóp, ścieranie tarką, pumeksem, intensywne nawilżanie i nic nie pomogło :/

Błagam, pomóżcie!!!
LOLik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując