Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-10, 10:36   #3656
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oj, współczuję. Ja obecnie używam maseczki Balm Balm, tej z hibiskusem. Jest to maseczka z peelingiem. Cudowna, nic mi po niej nie wyskakuje. Ale oczywiscie nie namawiam Świetna jest też maseczka Khadi Wetiver, również peelingująca, ale nie namawiam. Tak sobie tylko piszę
Mam tez peeling enzymatyczny Phenome, jest całkiem ok, ale nie każdy będzie z niego zadowolony. Trzeba lubić enzymatyczne

Co do serum to warto próbować, bo są przeróżne. Może po prostu jeszcze nie trafiłaś w nic idealnego dla siebie.
Oj kusisz, kusisz Moze za jakis czas wyprobuje te maseczki, kiedys sie nad nimi zastanawialam, ale jakos nigdy sie nie zecydowalam. Peeling phenome mam i sama nie wiem co o nim myslec. Mam nadzieje, ze jakos wplywa na moj stan cery - i mam nadzieje, ze jednak pozytywnie ale jakos szczegolnie mnie nie porwal, buzia jest gladka, ale ze skorkami sobie nie radzi, a czasem takowe sie pojawiaja. Coraz rzadziej go uzywam.
Myslalam tez nad taka migdalowa pasta z lusha ale dla mnie jest ciezko dostepna, nie moge jej cos upolowac na all.
(Postanowiam tez, ze bede unikac nabialu a z mleka calkowicie zrezygnuje i mysle, ze jest znaczaca poprawa w stanie mojej skory. Strasznie mi ciezko, bo ja bardzo, bardzo lubie jogurty i wszystko co mleczne ale no coz, bardziej lubie jednak nie miec kaszy na polikach.)
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując