Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-18, 15:26   #2905
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ann_s2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! pierwszy raz u Was, może mi pomożecie, bo próbowałam już wiele a efektów brak. Skóra ogólnie na twarzy mieszana, bardzo przetłuszcza mi się strefa T, do tego czoło mam całe w "kaszce", brałam tetralysal, bez efektów, próbowałam benzacne - też nic z tego.. macie jakieś sprawdzone sposoby? i jak radzić sobie z suchymi skórkami?
Benzacne nie cieszy się dobrą opinią, bo zawarty w nim nadtlenek benzoilu jest utleniaczem.
Na początek jakieś łagodne kwasy, może właśnie Skinoren jak zaproponowała Bella.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej byłoby na początek trafić do dobrego dermatologa, ale to znowu koszty i czas. Z drugiej strony nie wiem jak lekarze medycyny estetycznej podchodzą do tematu, czy wykonują zabiegi ot tak, bez wcześniejszych badań i diagnozy innych specjalistów, bo co gdyby tak się okazało, że problem leży w środku i przyćmi efekty lasera? Trudna sprawa, ale myślę, że tonik salicylowy Glymedu pozwoli Ci ruszyć w którąś stronę. Wiem, że na niego liczysz i to chyba ostatni sensowny produkt, który jeszcze może coś zdziałać.
Myślę, że w końcu uda mi się zrobić te badania. Może jak będę bliżej czterdziestki i bliżej konkretniejszych zarobków, to pomyślę o profesjonalnych zabiegach, przy okazji z korzyścią z punktu widzenia starzenia się skóry, bo póki co to nie mam wielkich jego objawów.


Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Napisałam w środę do kilku sklepów internetowych w sprawie tych nieszczęsnych składów, tym razem na pewno Dermo Future, a nie Dermo Pharmy (), dostałam jedną odpowiedź, która rozwaliła mnie na łopatki. Sklep zaproponował wysłanie składów "za pobraniem (dopłata 3 zł), czy po przedpłacie na konto" Szukałam tych produktów w Krakowie, a okazało się, że są w moim mieście, ale obecnie tylko w wersji z komórkami macierzystymi, skład zgadza się z tym ze strony superkoszyk, który wkleiłam kilka postów wyżej
Leżę razem z Tobą Coś sprzedajemy, ale nie powiemy co
I pomyśleć, że Minti Shop nie dość, że mi odpisało następnego dnia to jeszcze wkleili od razu skład na stronę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora