Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-21, 09:28   #3750
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Wspólne odchudzanie do Sylwestra :) cz.2

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Zuzka hehe ja w końcu nauczyłam się wziąć tylko 1 pralinkę lub kostkę czekolady lub garść orzechów. Wczoraj TŻ mnie poczęstował pralinką (dostał na urodziny), chciał mi wcisnąć 2 i 3 a ja powiedziałam, że 1 wystarczy. Jestem z siebie dumna. 2 lata nie potrafiłam czegoś takiego powiedzieć, a ostatnio proszę
Natalka Ja zawsze zazdrościłam innym dziewczynom tych długich włosów a jeszcze jak miały ich dużo. Może sama w końcu kiedyś doczekam się takich Hmm nie wiedziałam, że włosy czy cebulki mogą boleć/od tego obciążenia, ale i tak bym ich nie oddała Moja mama jak była młoda to miała włosy do kostek, obcięła do pasa czy ramion, nie wiem dokładnie, wiem tylko, że przeze mnie, bo ją ciągłam za bardzo za te włosy i się w nie zaplątywałam
grunt to umiar


pewnie dlatego wiele kobiet obcina wlosy przy dziecku

oj, uwierz ze moga bo po prostu kucyk jest ciężki.
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Madzia, a dopiero pisalas, ze tyle kawalkow ciasta zjadlas przez weekend

Dagus, nigdy nie jadlam hummusu, Beatka chyba wcina czesto

Natalkaa, zazdroszcze gestych wlosow !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Musze sie pochwalić! zwazylam sie dzisiaj i schudlam 0.7 kg coo uwaga daje mi wynik 100.7 czyli do 99.9 kg brakuje mi 0.8 kg pozegnam ta straszna 3cyfrowa wagę i nigdy do niej nie wrócę i melduje 25 min rowerka
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując