Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koniec z kwarantanną dla (psów,kotów i fretek)wjeżdzających na teren UK,od 01.01.12r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-14, 14:49   #29
O La La
Rozeznanie
 
Avatar O La La
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój dom tam gdzie moje serce
Wiadomości: 507
Dot.: Koniec z kwarantanną dla (psów,kotów i fretek)wjeżdzających na teren UK,od 01.0

Cytat:
Napisane przez lapinne Pokaż wiadomość
to, ze mam dwa psy, w tym jednego 3miesiecznego tzn, ze posiadam hodowle?

to, ze gdybym musiala wyjechac na zmywak do uk, uznalabym za zyciowa porazke, tzn ze jestem nadziana?

dla mnie to nie jest oczywiste, ze psa zostawia sie na pol roku.
czy zrobilas psu badania na przeciwciala?
Oczywiście że jesli masz 2 psy a wtym jednego 3 m-ego nie znaczy wcale ze posiadasz hodowlę,ale z tego co pisałaś troszkę tak wynikało...

Widzę że dalej nie dociera do Ciebie że do UK nie wyjeżdza się tylko na zmywak!!!! Wyjazd w celu polepszenia sobie życia nie musi się koniecznie wiązać z wyjazdem na zmywak,a to ze tak się utarło ze jedzie się na zmywak to nie moja wina,oczywiście twoja też nie,ale NIE WRZUCAJ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA! OK? Bo jesli ktoś wyjeżdza i planuje też zabrac psa i nie ważne czy odrazu ze sobą czy za 6 m-cy czy za m-c to również dla dobra tego psa,bo jesli polepszy się byt właścicielowi to i psu,tak? W życiu bywają różne sytuacje,niektórych nie przewidzisz a tym bardziej nie przeskoczysz!Bywają osoby którym w życiu wszystko łatwo przychodzi (i chyba Ty do takich należysz) a jeśli nie to nie rozumiem po co to wszystko z Twojej strony?!

Miałam robic psu badania,ale nie zrobiłam jak dowiedziałam się że od stycznia nie będą już potrzebne...w Uk jestem dopiero od 2-óch m-cy więc tyle nie widze się z psem,jesli badań nie tzreba już robić to nie będę się widziala z psem tylko 4 m-ce a nie 6 więc to chyba i tak lepsze no nie? Jak wyjeżdzałam nie wiedziałam że przepisy się zmienią,może gdybym wiedziała to bym zaczekała,ale właśnie straciłam na tym przez takie osoby jak m.in. Ty,bo skoro wiedziałaś o tym od pół roku ale postanowiłaś nie dzielić się ta informacją to zobacz ile osób być może zrobiła tak jak ja,wyjechało z myślą ze ich zwierzęta będa musiały tyle czekać zeby tu przyjechać,to że Ciebie akurat ta sprawa nie dotyczy to nie znaczy ze nikogo poza Tobą...a jesli siedzisz w temacie psów a temat ich dotyczy to dziwi mnie twoja postawa w tej sytuacji,bo chyba zdajesz sobię sprawę jak wiele ludzi teraz wyjeżdza i jak wielu ludzi ten temat może interesować bardziej niż Ci się wydaje.Ja pół roku temu o tym nie iwedziałam,dowiedziałam się teraz,potwierdziłam ta informacje w 100%-ach i o tym napisałam i uważam ze kogo ma to zainteresowac to zainteresuje.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie pragnie."-Paulo Coelho






"Mam serce dla zwierząt"
O La La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując