Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymarzony pierścionek część XIV :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-06, 12:51   #52
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIV :)

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
szpinak powiadacie
Muszę w końcu sprobować bo nieraz czytałam jak zachwalałyście. W sumie to miałam uraz do szpinaku z przedszkola, ale kiedyś próbowałam coś ze szpinakiem i stwierdziłam że to nie takie złe.
Rozumiem że robicie z żywego? Tak mi się kiedyś obiło o oczy
Niestety zima z mrożonego. Aktualnie kupuję w Lidlu- dobry jest.
Podstawa to wciśnięcie czosnku, dużo pieprzu i gałka muszkatołowa.

Ubolewam nad tym, że nie jest dostępny szpinak mrożony w liściach...chyba, że ja o czymś nie wiem.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
NAPALILI NA BANK , mój szef też się na mnie napalił jak się pojawiłam ale wytrzymał jeden dzień i dopiero zadzwonił, a u L_V tego samego dnia - super !!!
Do mnie zadzwonili godzinę po rozmowie z pytaniem czy mogę zacząć od jutra.
Ale ciśnienie mieli bo dziewczyna pracująca przede mną zwolniła się z dnia na dzien i musieli szybko działać.

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja chętnie będę Was zaudzać efektami bo to działa budująco
Hania u mnie to był spontan, założyłam spodnie a one takie ciasne w tyłku, nie za małe ale były luźniejsze i czułam taki dyskomfort więc nie miałam na co czekać, od razu zadziałałam tego samego dnia weszłam na dietę , zresztą i tak w marcu chciałam to zrobić
No właśnie moje też ciasne..a najgorsze że boczki się wylewają- nienawidzę tego
Ale ja do diety potrzebuję słońca i spacerów


Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, ale żeby aż tak ? Chyba muszę na zawsze pożegnac się z węglami jesli chcę być szczupła Albo będę planowac wszystko i np. węgle tylko dwa dni w tygodniu bo inaczej wsztystko wraca jak bumerang
Nie no bez przesady węgle nieprzetworzone nie zabijają.
Można sobie pozwolić na ryż brązowy, razowca, makaron pełnoziarnisty.
Jak raz na jakiś czas zjesz sernik - też od razu nie przytyjesz.

Kwestia tego żeby się do tych węgli nie przyzwyczaić.
Bo niestety da się i w pewnym momencie nie zwraca się uwagi na to że w ciągu dnia wszamało się 2 kajzerki z masłem, serem i co gorsz wędliną.

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Będziemy ale L_V obiecaj, że się odezwiesz wieczorem i dasz znać co i jak, bo będę cała w nerwach
WŁAŚNIE..koniecznie daj znać co i jak!!
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora