Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymarzony pierścionek część XIV :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-06, 13:18   #55
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIV :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
O! Widzę, że tu cała grupa farciar Tez powaliłaś ich na łopatki

Haniu nie do końca wierzę w to..... jadłam tylko razowy, pełnoziarnisty mega drogi, bułki z ziarnami, makaron już od roku z pełnego ziarna i co doopa rosła mimo wszystko Teraz przy okazji włosów czytałam sporo o różnych gwiazdach, o ich dietach, nie zdawałam sobie sprawy że one tez mają ten problem np Jennifer Aniston jest na diecie już kilka lat, nie pamięta jak smakuje hamburger, ciastko czy lody, ona sama przyznała że nie może sobie pozwolić by przytyć, bo role głównie dostaje dlatego, ze ma taką figurę
Dori myślę że to też kwestia ilości....bez przesady jedna bułka dziennie nie sprawi ze nagle przybędzie Ci kilogram brzuszka.
Nie dajmy się zwariować...całe życie masz nie jeść spagetti z obawy że Ci troszkę tyłek urośnie. Jak urośnie przejdziesz na 2 tygodniową dietę i będzie git.

Ważny jest dla mnie wygląd zewnętrzny..nie lubię być otluszczona..ale nie mam zamiaru całe życie byc na diecie. Jak mam ochote na pizzę to jem pizzę. Niewiele przyjemnosci jest w życiu wiec czemu mam sobie odmawiać pizzy raz na miesiąc.

Dobre jedzenie, picie, seks, muzyka, kino i ksiażka to podstawa mej egzystencji
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora