Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Budzenie się w nocy o tej samej godzinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 21:10   #43
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Budzenie się w nocy o tej samej godzinie

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
"Egzorcyzmy..." opowiadają o głęboko wierzącej dziewczynie opętanej przez kilku diabłów. Godzina trzecia nad ranem jest godziną, o której przychodzi szatan, nie tylko do samej opętanej, ale też do księdza, który odprawiał nad nią egzorcyzmy i do takiej babki, która nie chce uwierzyć w istnienie diabła (nie pamiętam już dobrze kim była ta bohaterka).

Jeśli nie masz mocnych nerwów, to nie oglądaj tego filmu, momentami jest naprawdę przerażający, a przede wszystkim zaskakujący - można dostać zawału jak z ciszy nagle wyrywają się jakiechś gwałtowne dźwięki. Drugi raz nie obejrzałabym takiego filmu, choć wiele dał mi do myślenia. "Lżejsze" wg mnie są już horrory o duchach czy jakichś wampirach, nigdy żaden inny horror nie wywarł na mnie takiego wrażenia, jak"Egzorcyzmy...".
może dlatego wywarł takie wrazenie, bo to przeciez jest na faktach autentycznych...
Poza tym nawet w filmie ksiądz tłumaczył, że godzina 15 była godziną śmierci Jezusa, tak godzina 3 dla odwrotu jest godziną szatana...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując