Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-21, 15:13   #154
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny chyba się powoli poddaje Wczoraj robiłam męża imieniny, przyszli znajomi i zjadłam duuuużo niedozwolonego i wypilam martini i to dużo;( wchodzę dziś rano na wagę a tam znowy 66

Narc ma racje, nie poddawaj się.
Pomyśl sobie, że jednorazowy wyskok nie może przekreślić całego Twojego wysiłku.
Jesteśmy z Tobą .

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
A bez okazji, studenckie spotkanie na winie

Nie poddawaj się. Ja też miałam mnóstwo grzeszków, i też waga skakała i nie chciała dojść do tych 58. Ale każdy następny dzień rozpoczynaj z postanowieniem poprawy a będzie dobrze Ja dziś się nie ważyłam, ale jutro to zrobię, i też się trochę boję.
Ja dziś na śniadanie grahamka z cienką kiełbasą, ogórkiem i z Turkiem z ziołami. Na obiad zwykłe spagetti bolonese z miesem mielonym wieprzowym. Oczywiscie porcja bedzie odpowiednio mała A na kolację serek wiejski i może jakaś kromeczka.
Nic się nie bój ! Na pewno będzie wszystko dobrze.

Hmmm, a czy to możliwe, że ważąc się w połufnie , a rano np. może być różnica około 1 kg?
Czy to waga mi szwankuje .

Tzn z reguły rano przed śniadaniem waże więcej niż po południu .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując