Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 12:02   #1652
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, na troszkę zniknęłam ale już jestem i nadrobiłam wszystkie zaległości stronicowe

Strasznie się cieszę, że grono nam się tak ładnie powiększa
Witam: PiegiNaNosie, effa_j, iivii, milon, agat888, LeeLena, aaliyak, Balik

Widzę, że nie próżnowałyście i intensywnie nadrabiałyście postny marzec
Gratuluje przecudownych zakupów: 123sciri, cloche (Alverde! ), beeets, promolcia, zetuzetia ( łaaaaał jaki piękny zbiór!!! że też dopiero teraz się pochwaliłaś ), Klolcia, effa_j (uduszę własnymi rękami, że wcześniej się nie odzywałaś, Twój zbiór aż dech zapiera!! To ja poproszę o zaległe zdjęcia kolorówki i jeszcze raz witam serdecznie ), Anula, fiolka85, midusia86, magroltka (gratuluje ukręcenia własnego mazidełka do demakijażu, podziwiam! I powiem Ci, że Ty to kusisz Dziewczyno! Nie mam już sił opierać się olejkowi Khadi jak patrze na Twoje boskie włosy) Korah, vanilia1985, jp91, kijanka89, hola ola (ale rodzinkę przygarnęłaś ), iivii (masz piękne włoski, mi też bardzo podoba się ich kolor a tej ilości włosków baardzo Ci zazdroszcze ) Bralik, kasik71



Sami sobie szkodzą głupki Ale spokojna głowa, oni na tym najbardziej stracą



I nie kupiłam Anulowej maseczki Wszystkie już wykupiłyście i będę brzydka!
witaj
pewnie, że pamiętamy
mam nadzieję, że przeczytałaś, że w Krakowie jest nowy sklep naturalny na Mikołajskiej 7

ja już tym firmom podziękowałam i nic już od nich nie kupię

też niestety się nie załapałam na Anulową maseczkę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora