Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-15, 14:07   #23
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

Tak mi sie jeszcze przypomina zabawna sytuacja.
W tamtym roku byłam na wakacjach we Francji. Pewnego razu wybrałam się z ciocią u której spędzałam te wakacje na małą wycieczkę.
Zwiedzanie rozpoczełyśmy od zamku. Chodziłyśmy tak sobie po tych komnatach, aż nagle usłyszałam rozmowę po polsku! Rozmawiali ze sobą dwaj chłopcy w wieku 23- 25 lat. I słyszę jak komentują sobie jakąś dziewczynę. Rozejrzałam się po sali i oprócz mnie, mojej ciotki i 60-70letniego małżeństwa nikogo innego w tej komnacie nie było. Jak usłyszłam "co oni by ze mną zrobili" aż przystanełam...
Ale strasznie rozbawiło mnie zdanie: "ejjj a ja myślałem, że te Francuzki są tylko na wybiegach takie ładne, a tutaj sam popatrz ....jak z okładki"
Usłyszłam jeszcze jak jeden z nich ubolewał nad tym że nie jestem Polką(oni wzięłi mnie za obywatelkę Francji) bo gdyby spotkał mnie w Polsce to na pewno by nie przepuścił. I w końcu podeszli do mnie i jeden z nich mówi takim łamiącym się głosem: "Pardon, mademoiselle...." I dalej jakiś bełkot. Podtyka mi pod oczy przewodnik i pyta po angielsku, czy mogłabym mu powiedzieć, która to sala. Spojrzłam na swój przewodnik - też po polsku i odpowiedziałam po francusku na jakiej stronie powinien znależć to czego szukał. Chłopcy nie za bardzo chyba zrozumieli, wiec musiałam powtórzyć po polsku. I wtedy oczy prawie wyszły im z orbit

Po chwili znowu wpadli na mnie i zaczełi przepraszać za takei głupie zachowanie, ale "tak bardzo sie im spodobałam że zaczęli wariować"
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując