Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-24, 18:26   #3489
mayuyu
Przyczajenie
 
Avatar mayuyu
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cuxia Pokaż wiadomość
Witajcie!!
Daje znac jak tam moja skora - najgorsze luszczenie mam za sobą-jest genialnie! ! Skora piękna rozjasniona, pory zwezone ale jeszcze delikatnie sie luszcze, jakies tam pojedyncze skorki sa ale myślę ze w pobirdzialek juz bez problemu naloze makijaż
A propos makijażu - czy jeżeli jednak są na twarzy jakieś skórki to nakładacie dziewczyny makijaż?
Ja od miesiąca stosuję na noc tonik z kwasem migdałowym; nie wiem czy zauważyłam jakąś zmianę, po za tym, że ostatnio właśnie pojawiły mi się skórki i zastanawiam się, czy istnieje makijaż, który potrafi to zakryć.

Jednocześnie wcale nie mam poczucia, żeby skóra w jakkolwiek sposób się poprawiła - za krótko stosuję, czy może tak być, że kwas migdałowy po prostu nie jest dla mnie? wcześniej próbowałam mlekowy i efektów również zero. Może ja coś źle robię?... :/
mayuyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując