Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 16:11   #2038
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tanyia: taflę wody "robi" mi plushglass (mam odcień prawie bezbarwny, Ample Pink wbrew nazwie, z różu ma niewiele)... Piękny efekt i ten zaach mhmmmm


A weźcie mnie nie denerwujcie nawet... Warszawa będzie miała drugi sklep a Poznań to co? A inne miasta? Straszna jest ta dyskryminacja, chyba MACowi na klientkach nie zależy... Czuję się zdyskryminowana Sorry, ogólnie nie mam nic do Stolicy (no może nie do końca, ale to moje osobiste przygody) Ale nie każdy ma blisko do Wawy czy Krakowa. czemu nie rozłożą tego jakoś sprawiedliwie
Dzięki Kasiu za namiary

No niestety też mnie to wkurza, że nie ma sklepu w Poznaniu. Uważam, że MAC ma super kosmetyki i chciałabym iść do sklepu pomacac je, pooglądac, pozachwycac się a tu ........ nie mogę Do Wawy mam daleko, Kraków Wrocław to samo i trochę smutno. No i żeby "obadac " jakiś kolor trzeba albo pytac na forum, albo szukac gdzies, a to jednak nie jest to samo co oglądanie na żywo. To tak troszke powoduje, że opada mi zachwyt MAciem, choc mi wraca jak oglądam nowe kolekcje A właśnie wchodzę dziś na stronkę MAC i patrzę a tu nowa kolekcja - Manish Arora, kiedy ja jeszcze nie przetrawilam Emanuel Ungaro i cały czas sie zastanawiam skąd wziąc kaskę na 2 malutkie cienie

PS. Ile kolekcji MAC wypuszcza w ciągu roku??
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora