Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-24, 08:47   #1784
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
znowu ktoś klątwę rzuca!

(...)

Dziewczyny offtop mam. Polećcie mi eyeliner w płynie. Nie w żelu, nie w pisakach srakach tylko zwykły w kałamarzu. Najlepiej z jakimś przyjaznym pędzelkiem.
Żelowy Essence totalnie nie dla mnie. Wałkuje mi się, grudy się robią - bleh! Ja jednak sporo poprawiam i to nie może mi sie tak wałkować pod pędzelkiem..
Byłam ostatnio zachwycona cieniem w kremie Maybelline Color Tatoo, używałam do kreski, ale to też mi zasycha na pędzelku wręcz.. Na początku bajka a teraz zmieniło konsystencję jakby. Zamiast cienkiej kreski od tego poprawiania i rozcierania grud wychodzi mi krecha na pół powieki HELP!

No... Grrr...


Piąteczka. Też uważam, ze żelowe to nieporozumienie. Miałam Essence i Catrice. Oba zaschły.
Rewelacyjny jest we flamastrze z Kanebo...
Ale cena na tyle wysoka, ze nawet mi się nie zebrało by dokupić wkład do niego
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

FF poznałam i aż się zdziwiłam, że tak super wygląda na takim kolorze, bo w większości przypadków to ciemne lakiery, fiolety, czerń...
Jakoś nie ciągnie mnie do ciemnych kolorów, a chciałam go wytestować na jaśniejszym.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora