Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 15:58   #370
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: 20latka zapobiega....

Cytat:
Napisane przez fenomi Pokaż wiadomość
Witam serdecznie głównym zadaniem twoim jest nawilżanie skóry... Nie wiem jaką masz cerę. sucha czy tłusta nie ma znaczenia. Błedem jest twierdzenie, że skóra tłusta trzeba wysuszać... trzeba ograniczyć nadmiar sebum ale i ten rodzaj cery potrzebuje nawilżenia. Bo jeśli chodzi o suchą no to wiadomo ale w twoim wieku najwazniejsze jest nawilzenie, ono pozniej sprawia czy skóra bedzie szybciej czy wczesniej sie starzec. Broń boże jakiś przeciwzmarszkowych, poniewaz mozesz sobie zniszczyc cerę takie moje zdanie

Serdecznie pozdrawiam
Hmmm.. ja się w połowie z Tobą zgadzam. Tak dla nawilżenia, ale krem przeciwzmarszczkowy nie zniszczy Ci skóry (nie mam na myśli kremów liftingujących - bo tu nie mam pojęcia). Skóra z takiego kremu weźmie te składniki aktywne, których potrzebuje. Krem przeciwzmarszczkowy nie rozleniwi też skóry. Ale faktem jest, że jak nie widzisz oznak starzenia, to nawilżaj i uważaj z opalaniem - bo niszczy dobre komórki, wysusza, przyśpiesza starzenie..

Jest taki wątek "zmarszczkom od młodości nie.." czy jakoś podobnie - wpisz w wyszukiwarkę, tam jest wiele sposobów.
__________________
Za mną przepaść.. przede mną ogromna góra.. a pod stopami ogień.
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując