Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-05, 11:00   #1500
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Asia_mila Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wierze w to co piszecie OMG masakra jakas, jaka emla? jakie poparzenia ??? fakt ze raz poszlam na jakis laser i czulam sie jak u dentysty na kanalowym cala zlana potem i wymeczona ale po 2 latach zdecydowalam sie jeszcze raz zrobic podejscie i poszlam na nowosc , VECTUSA i tu bylam bardzo zaskoczona. cale nogi zrobily mi w 15 minut !!!! o poparzeniu nie ma mowy bo przed zrobieniem mierza ci w 3 miejscach danej czesci ciala poziom melaniny w skorze wiec wszystko jest idealnie dobrane i chlodzi tak mocno ze nic w zasadzie nie czuc... mze jestem wyjatkiem ale czytalam bardzo pozytywne posty na necie...
Abstrahując od tego, że jestem podejrzliwa w stosunku do osób reklamujących w swoim pierwszym poście na forum jakiś salon, to akurat fakt, że zabieg na całe nogi (czyli rozumiem: uda + łydki) trwał 15 minut, jest jakimś totalnym nieporozumieniem .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując