Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 22:08   #504
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agjass Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny... mam pytanko x]
ogólnie chodzi mi o popiele farby majirel, słyszałam różne opinie, że wychodzą ciepłe(niestety) szukam ciemnego blondu może nawet wpadający w jasny zimny brąz. może wiecie jaki kolor powinnam użyć ??? myślałam nad 8.11 7.1 może ewentualnie coś pomieszać???


Nie wiem czy pomogę ale napisze moja fryzjerka powiedziała mi,ze kolory majirel naturalne z poziomu 7mego wpadają w zielonkawy odcień(i to fakt kładłam ostatnio 7.00 i miałam zielonkawy odcień który na szczęście się już sprał) a co do mieszania farb to dała mi radę by nie mieszać ciepłych odcieni z zimnymi i na odwrót i by nie mieszać odcieni zbyt odległych poziomami od siebie.Może komuś się takie info przyda na przyszłość

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeżeli farbowałam włosy majirel z poziomu piątego a teraz mam ochotę na kolory z poziomu szóstego to jakiego oksydantu najlepiej jest użyć? 6% wystarczy czy muszę użyć 9%? I jeszcze jedno pytanie - w zasadzie to zmiana koloru włosów o jeden ton więc jak normalnie najpierw farbowałam odrosty a później na ostatnie 5 minut nakładałam farbę na długość i odrosty to teraz powinnam użyć farby na odrosty i długość od razu? Czy zostawić sobie odstęp czasu między odrostami a resztą? Z góry dziękuję za odpowiedź
9% to raczej na pewno nie bardziej 6%
ale podłączam się do drugiej części Twojego pytania bo będę farbować włosy z poziomu 7 na poziom 8 i nie wiem czy od razu na całość kłaść czy jak ??

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
W temacie oxydantów, mam włosy rozjaśnione, cos w ten deseń http://stylio.pl/szukaj/fryzura%20bo...e-blond/612415 , może ciut mniej intensywny kolor, jaki oxydant użyć do majirel 8.3 żeby nie złapało czasem na bardzo ciemno?

Ja do odcienia 8.33 stosowałam 6% oxydant w ogóle 9% to chyba się zaczyna stosować od poziomu 9 wzwyż ale moge się mylić więc jak coś proszę mnie poprawić
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując