Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co rodzice powinni zapewnić dziecku?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-29, 11:26   #6
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Co rodzice powinni zapewnić dziecku?

Moim zdaniem wszystko co tylko dadzą radę. Utrzymanie to oczywistość, edukacja, ubrania, troche luksusów (podróż, kosmetyki, droga zabawka, etc.), bo takie prezenty naprawdę wiele dają. Uwazam, ze jak kogoś stać tylko na najtańsze jedzenie i mieszkanie w klitce to nie powinien mieć dzieci jak bardzo by ich nie kochał. W dzisiejszym swiecie strona materialna jest bardzo ważna i naprawdę coraz trudniej sobie poradzić bez dobrego startu. Jeszcze moje pokolenie (urodzeni po koniec lat 80tych) tak tego nie odczuwa, bo wszyscy równo mieliśmy przerąbane, ale obecnie tzw. "Start" staje się coraz ważniejszy, bo jego brak moze zamknąć możliwości nawet jednostkom wybitnym, nie mówiąc juz o przeciętnie i ponadprzeciętne zdolnych. Wiem, ze na wizażu to same zosie samosie, ale moim zdaniem wcale nie jest tak, ze jak czegoś chcesz to to zawsze osiągniesz. Jak mawia ojciec mojej przyjaciółki: wyżej d***y nie podskoczysz. Coraz częściej obserwuje, ze to niestety prawda.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując