Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-24, 23:57   #2372
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
mam golden 03. Dwa słoiki w zapasie bo na lato super dla mnie
A do mnie dzis przyszly mineraly z Clair Minerals 6 pudeleczek za niecale 90 zl, to sie nazywa robic interes

W kazdym razie golden 3 poszedl na pierwszy rzut w testach. Ogolnie formula - swietna. Po zadnych mineralach nie mialam tak aksamitnej cery, ale niestety kolor... Golden 3 jest typowym zoltkiem ale w strone neutrali Porownujac go do LL Warm Peach, wyszlo ze Warm Peach nie jest typoym zoltkiem (jak myslalam dotychczas) ale ma w sobie troche brzoskwini. Warm Peach i Golden 3 sa na tym samym pozimie jasnosci. Natomiast golden 3 przez to, ze nie ma tych brzoskwiniowych nut troche wychodzi u mnie chlodno i za jasno Choc nie wiem czy to nie jest spotegowane tym, ze jestem teraz opalona na ciele o conajmniej dwa tony do przodu.

Mysle, ze golden 2 bedzie lepszy pod tym wzgledem, ale jeszcze nie chce go otwierac Jutro przetestuje formule w drodze do pracy i w pracy , bo dla mnie to wyznacznik trwalosci mineralow Jezeli sie sprawdzi to chyba przed ostatecznym zamknieciem dzialalnosci skusilabym sie na jeden odcien z domieszka brzoskwini. Moze macie jakies typy? Bo mi sie wydaje, ze do mojego opisu pasuje neutral 3 ewentualnie 2 . Gama beige jest jakas jasna, natoiasr Warm 3 to juz bedzie za ciemny.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując