Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zbyt wąskie wejście do pochwy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-17, 14:07   #30
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: zbyt wąskie wejście do pochwy

Cytat:
Napisane przez Unbreakable Pokaż wiadomość
witam . Ja zglaszam sie z tym samym problemem Co prawda nie zaczynam jeszcze wspolzyc, ale martwi mnie moje wejscie do pochwy. jestem prawie ze PEWNA ze cos nie gra. zauwazylam to podczas proby wlozenia tampona (nieudanej zreszta..). do mojej pochwy z ledwoscia miesci sie dwa palce I nie jest to tak, ze nerwy czy cos i niechciala sie rozciagnac. To jest stan faktyczny i podejrzewam ze jest cos nie tak ???
Prosze o rade ..
Serdecznie pozdrawiam wszytskie forumowiczki
Ja dwóch palców tez bym nie dala rady wsadzić. Tamponów używam najmniejszych bo nawet te średnie jak napęcznieją to ledwo wyciągam. Ginekolog zawsze bada mnie najmniejszym wziernikiem. Mimo to wszystko jest w porzadku. Ot taka moja uroda, żem ciasna Jesli chodzi o seks, to nie masz sie co martwic, jak sie partner postara to sie zmiesci U mnie zawsze na pocztku troszke zaboli, a potem już jest w porzadku. Jeśli byłaś kiedykolwiek u ginekologa i nic na ten temat nie powiedział to raczej nie masz sie o co martwić
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując