Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-15, 15:21   #127
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Miśka
Ano, się udało.
Nie było łatwo.
Dedukcje, indukcje, plany, zasieki, przynęty, zsynchronizowany zegarek, refleks miszcza i łut szczęścia głupiego.
Odetchnęłam z ulgą.

Dziękuję również Ani, mojej wspaniałej córeczce, która była dziś wyjątkowo grzeczna.

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Jestem taka wzruszona.


Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Alkoholik jak nic.


Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Przetestowałam Szanelkę L'eau Nr 5 i padłam, straszne toto; moja ciotka używa jakiejś tanioszki b. zbliżonej.
mi to przypomina zapach taniego mydła


Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Z okazji Nowego wątku i braku korka w Givenchy S dosle mi jeszcze jednego boxa cieszę się, że będę mogła przetestować kredkę MJ , bo na ręce trwałość ma świetną a teraz idę nadrabiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

super!!!
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aaaaaa załapałam się wzięłam z karty podarunkową od mezusia perfumy Givenchy te nowe
Corii narazie testy na ręce

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Oby to był szczęśliwy dzień
Box złapany, kwiaty od męża sa za niedługo randka i papiery do nowej roboty poszły - mogli by już zadzwonić jak będę wręczać wypowiedzenie to będę kolejny szczęśliwy dzień
oby więcej takich dni!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora