Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-21, 15:30   #3965
Monte_
Wtajemniczenie
 
Avatar Monte_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: 40-stą już część wątku świętujemy, w kupie trzymamy i dalej ciśniemy

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Dziękuję

Aleś poszalała po co TŻ-towi zmywacz?
Faktycznie, można by się zastanowić otóż paznokci sobie nie robi, tylko wiecznie przy czymś majsterkuje, a to coś pryska sprayem, coś maluje, kombinuje i później potrzebuje zmywacza, żeby coś wyczyścić, no i mi kradnie będzie teraz miał swój prywatny i z dala od mojego
Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wpadłam tak napisać, że żyję
W pracy nadgodziny robię i nie mam jak wątku śledzić bi staram się docisnąć maksymalnie ten miesiąc bo we wtorek ostatni dzień w pracy i zaraz wyjazd do Pragi

Gdzieś mi minęło Monte że chcesz uczyć się grać na gitarze - super pomysł
Niestety na nadrabianie więcej czasu brakło, ale podczytuje w wolnej chwili
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To trzymam kciuki, żebyś się załapała na najwyższy próg premii
Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

U mnie tez brak ćwiczeń na @ mnie bolał brzuch 3 dni , wczoraj dopiero dostałam ale biorąc pod uwagę ze się 11 di spóźnił to mi kamień z serca spadł
O rety, ja bym chyba zawału dostała
Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
WITAJCIE
Dziewczyny mogę się przyłączyć? Potrzebuję pomocy Jestem bardzo otyła i MUSZĘ schudnąć. Nie poradzę sobie sama. Przyjmiecie mnie do swojego grona????
Witaj
Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie
Mam 32 lata, jestem szczęśliwą mężatką, mamą dwie córeczki i można powiedzieć że mam wszystko o czym marzyłam poza..... figurą Kiedyś walczyłam z kg i to z dużymi sukcesami ale ostatnio sobie kompletnie odpuściłam i tego skutkiem jest 105 kg na wadze przy 164 cm wzrostu


Tak plany fajne, ale mnie to nie cieszy. Raczej z przerażeniem myślę o tym że będę się musiała rozebrać na plaży
Za 3 tygodnie mam komunię córy i nie wiem co na siebie włożę, o zakupie sukienki nawet nie chce mi się myśleć. Z weselem to samo. Chyba kupię jakąś plandekę na tira i się po prostu w nią owinę
Trzymam kciuki, żeby się udało
Jaki masz plan działania?




Ależ dzisiaj u nas wieje
__________________
Było: 88kg
Jest: 64,9kg
Cel: 58kg

Monte_ jest offline Zgłoś do moderatora