Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-12, 15:19   #19
maravilla80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Skin Ceuticals - znacie, polecacie ?

Ja uzywalam Blemish+AGE zel do mycia twarzy i ten treatment w buteleczce. Uzywalam tez Daily Moisture. Uwazam, ze nie sa to dobre produkty.
NAjpierw zaczelam od mycia twarzy zelem przez okolo 2 tyg. i znacznie pogorszyl stan mojej skory. Ale pomyslalam sobie, ze trzeba odczekac bo zel narazie wyciaga wszystkie brudy. Dodalam do kuracji serum w buteleczce. Zadnych zmian tyle, ze na brodzie zaczelo mnie wysypywac dosyc mocno i troszke na brodzie zaczela sie luszczyc skora. W innym miejscach nie.
Uzywalam rozniez kremu nawilzajacego co mial tez redukowac pory. NIC. Absolutnie nic. W dodatku zapycha i pozostawia niemile jak dla mnie uczucie na skorze. Absolutnie mi nie odpowiada. Czulam jakbym miala brudna skore twarzy, niekonfortowe uczucie, mialam ochote natychmiast go zmyc a co dopiero jak mialam nalozyc na to makijaz... JEdnak nie bylo to uczucie tlustego filmu na twarzy.

Po zucyciu calej buteleczki serum zadnej poprawy. Baaaa, o wiele gorszy stan skory. Wiecej wypryskow i czarnych punkcikow (podczas uzywania serum czarne punkty byly bardzo latwe do usuniecia ale coz z tego skoro ciagle wychodzile nowe malutkie punkciki na calej twrazy)

Krem przestalam uzywac po zuzyciu okolo polowy pojemnika. Zmuszalam sie do uzywania bo nie mialam innego nawilzajacego ale w pewnym momencie dalam za wygrana i kupilam inny.

Zel nadal mam bo jest baaaardzo wydajny. Uzywam go dalej ale skora twarzy jest chropowata, pelna malych wypryskow ciagle nowych. Jednak w ciagu paru dni kupuje inny zel i do Skinceutcals mowie Bye Bye na zawsze. Mialam tez probki innych produktow tej marki i zaden nie wzbudzil mojego zainteresowania. A FAce Balm to drugie okropienstwo dla skor mieszanych lub tlustych.

Dodam tylko, ze uzywalam wczesniej Clinique 3 kroki i moze cudow nie zdzialal ale poprawa byla spora po okolo 3 tyg. Skora nadal miala jakies tam niedoskonalosci tu i owdzie ale byla o wiele bardziej czysta i gladka i uczucie komfortu na twarzy. Wracam do Clinique.
PS. mialam tez probke dosyc spora Avene serum nawilzajace, i bardzo dobrze oceniam ten produkt. Nigdy Avene nie wzbudzilo mojego zainteresowania ale ten produkt moze zakupie. Pomimo, ze to serum to absolutnie zadnego przecizenia na skorze czy uczucia zapchania skory. Raczej super nawilzenie i wygladzenie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez maravilla80
Czas edycji: 2013-07-12 o 15:27
maravilla80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując