Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak samodzielnie zrobić tipsy akrylowe?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-26, 22:40   #13
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Jak samodzielnie zrobić tipsy akrylowe?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A ja jeszcze tylko dodam, ze samodzielnymi próbami, mozna nabrac wielu złych nawyków, których wytepienie zajmie więcej czasu i energii, niz gdybys od początku nauczyła sie dobrze... I mówie to z doświadczenia jakie mam jako instruktorka.
Jeżeli jest się otwartym na opinie innych i potrafi się zdobyć na odrobinę samokrytyki- to nie sądzę A kursy bywają różne... Są osoby, które przez te kilka godzin nie nauczą się wiele i zapomną podstaw. Znalazłabym tu kilka takich osób wypowiadających się na forum.
Jeśli jednak ktoś chce działać zawodowo w tej branży, to oczywiście kurs to podstawa i oczywiście nie jeden, a kilka. Jak w każdym zawodzie wskazane jest tu kilka lat nauki. Ja, żeby zostać polonistką studiowałam 5 lat + miesiąc bezpłatnych praktyk, a pensja porównywalna do wynagrodzenia "tipserki" (tak, wiem, co piszę ). Teraz wybieram się na Filologię Angielską- i tu zamierzam zabawić minimum 3 lata. Ech znów za bardzo się rozpisałam. Podsumowując- uczymy się przez całe życie, nieważne kim jesteśmy z zawodu. Oprócz ograniczeń czasu są też ograniczenia finansowe- wtedy trzeba się zastanowić, czy dany kurs nam się opłaca... Innymi słowy: czy znacząco wzrosną nasze umiejętności i czy będziemy wtedy miały więcej klientek? I stąd wybory niektórych z nas
P.S. Albertyno, czy prace prezentowane w galerii na Waszej stronie są wykonywane przez Was, czy przez kursantki?
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując