Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdjęcia dwóch kreseczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-21, 15:37   #53
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez alexa1307 Pokaż wiadomość

i moim skromnym zdaniem dziewczyny ktore nie sa ani nie byly w ciazy to na takie wateczki nie powinny zagladac,bo tylko psuja atmosfere COSMAAA skoro nie jestes ani nie bylas w ciazy to po co tu zagladasz ??? z zazdrosci moze,ze Ty nie masz swoich 2 kreseczek ???? bo ja to akurat tak odebralam,ja jestem zdania,ze jak jest watek a mnie on nie dotyczy ani nie wiem jak pomoc to na nie nie zagladam a wlasnie w ten sposob zawieraja sie nowe internetowe przyjaznie,kazda z nas kiedys byla nowa i stawiala swoje 1 kroki i nikt nigdy nie mial w sobie tyle jadu bynajmniej dla mnie co COSMAAAA dla zalozycielki tego watku,moim zdaniem WATEK BARDZO UDANY
No skromne zdanie to to nie jest...
Nie zazdroszcze, skad. Mam swoje plany. I mam prawo zagladac gdzie chce. A spytalam tylko po co w ogole wklejac zdjecia testow- co wiedziec nie mam prawa?? A ze SZANOWNA AUTORKA watku nazwala wizazanki BABAMI to zaczela sie dyskusja.
Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem i ile jadu mam badz nie mam, wiec nie oceniaj. A to ze uwazam ze watek jest bez sensu to moja prywatna opinia, bynajmniej nikogo nie obrazilam.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując