Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdjęcia dwóch kreseczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-21, 16:38   #60
alexa1307
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piekny inny swiat
Wiadomości: 1 052
Dot.: Zdjęcia dwóch kreseczek!

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Sluchaj, ja sie nie wytezam, tylko irytuja mnie ludzie. Zapytalam po co taki watek a ona nazwala mnie (nie tylko z reszta) baba i okreslila moja twarz jako ''gebe''. Ja jestem osoba ktora sobie na to nie pozwoli, zglosilam jej posta do moderacji i widze ze dostala ostrzezenie.

I nie naskakujcie na mnie tylko dlatego ze uwazam watek za nijaki, nie wbijajcie mi ze ta dziewczyna liczy na wizazowe przyjaznie, bo sama nie wykazuje zadnej checi, procz ucieczki z forum po moim (jakze dziwnym i upierdliwym pytaniu ''Po co?'')
Gdyby chciala zawrzec przyjazn podlaczylaby sie do istniejacego juz watku, gdzie pisze sie na dane tematy.


I tak jest tyle watkow ze czlowiek do ladu dojsc nie moze, zdjecia pozytywnych testow tez sa w kazdym watku, wiec po prostu nie widze potrzeby zakladania osobnego. Ale to tak z praktycznej strony i koniec.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



Nazwala zlosliwymi babami ( i dopiero tym wyzwolila moja zlosliwosc ) to raz, a dwa odpisuje bo ciagle sie czepiacie moich wypowiedzi.
Watek powstal tutaj nie dla Ciebie to po 1,po 2 jesli nie masz czym sie pochwalic odnosnie 2 kreseczek to nie powinno Cie interesowac po co watek jest zalozony,ja i wiele innych dziewczyn nie uwaza za bezsensowny ten wateczek bo ta ktora 1 raz w zyciu ujrzala 2 kreseczki moglaby nimi sie chwalic bezgranicznie i wszedzie no ale Ty jeszcze niestety nie wiesz co czuja takie babeczki a po nastepne to zalozycielka nie musi sie podczepiac do juz istniejacych bo moze nie widzi takiej potrzeby tylko chciala akurat wateczek gdzie beda foteczki 2 kreseczek a z tego co widze i musze sie tu zgodzic z ASIULKA89 lubisz sie poklocic i irytowac swoimi wypowiedziami innych a jak juz napisalas skoro to nie jest twoj poziom to po co wogole sie udzielasz i denerwujesz ciezarne kobiety,z tego co mi wiadomo to takich osob nie powinno sie denerwowac no ale widze,ze ty niestety nie rozumiesz niektorych spraw,masz swoj wateczek i swoje przyjaciolki to siedz tam a nie starasz sie wszedzie namieszac i prowokowac niewygodne sytuacje i ja jako nastepna tez napisze do moderatorki niech poczyta twoje posty moze i ty tez zostaniesz ukarana za swoja uszczypliwosc i w koncu sie tego oduczysz.
alexa1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując