Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 19:11   #158
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sprawdzaj na opakowaniach czy są certyfikaty ecocert lub bdih. Nie znam tej firmy, ale na KWC mają 2 produkty i o firmie wspomniano, że jest ekologiczna. Co do peelingu to jeśli lubisz czuć drobinki to polecam zdecydowanie peeling solny do twarzy Jericho. Jest boski. Ale ja używam tylko na noc, bo cala jestem czerwona po nim, dobrze nalożyć po jego uzyciu coś kojącego. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ts.html&next=1
Po raz kolejny dziękuję za odpowiedź.
Ja i tak zawsze peeling robię wieczorem, nigdy za dnia. Strasznie mnie urzekło to, że ma tyle różnych zapachów. Gdzie go można dostać? Bo przejrzałam w tamtym tygodniu masę sklepów internetowych i nigdzie się na niego nie natknęłam.
A co do tej firmy, o której wczoraj pisałam to sprawdziłam ją w internecie i się przyznali, że 98% ich składników są naturalne, a 2% nie. Warto w takie coś zainwestować? W ogóle dali do pobrania plik o tym jak rozszyfrowywać składniki w ich i nie tylko w ich kosmetykach. Niestety jest coś źle wprowadzone i się nie ściąga, a szkoda.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no dokładnie - w 'realu' bardzo ciężko jest dostać prawdziwe eko-kosmetyki. a l'occitane też mnie wkurza za podszywanie się i masakrycznie wysokie ceny (np krem z masłem shea które ja kupuję w NP za 27zł/500g kosztował ok 50zł/30g... z etykietką 'pure shea butter'... śmiać się chce)
Szok!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując