Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 08:29   #162
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość
Dokładnie - większość ekokosmetyków certyfikowanych jest w ok. 96-99 % składników pochodzenia naturalnego, ale nawet te 2-3% innych składników, które zawierają to ścisle określone składniki, nie te same co w kosmetykach chemicznych. A jakie znacie marki kosmetyków naturalnych w 100%? Wiem, że na pewno Balm Balm taki jest a znacie jeszcze jakieś inne marki?.

Jak dotąd nie mialam do czynienia z wieloma markami. Poznalam jednak kilka firm z opisów i są to: Logona, Lavera, AnneMarie Borlind, Omnia Botanica, Weleda, Madara, MuLondon, Organix, Organique, Put & Rub, Melaleuca, Purely Skin Care, Eco Cosmetics, Urtekram, Sanoflore, Aubrey Organics, Sabon, Joopa, Natur Aroma, Savon Du Midi, Alep, Aesop, Sylveco i tyle mi narazie przyszlo do glowy.
Poznalam też inne marki, które produkują moze nie ekologiczne kosmetyki, ale nie przeladowane szkodliwą chemią i są to m.in. Lush, Rossmann Babydream, Hipp, niektóre serie The Body Shop, Bielenda ( maski algowe), Jericho, BU, Burt's Bees, Kej ( olejki eteryczne).
Kilka firm wypróbowalam i jestem zadowolona, ale nie mam za dużego doświadczenia. O ile z Rosmannem, maskami algowymi i olejkami eterycznymi mam dluższy staż, to markami stricte ekologicznymi zaintersowalam sie dopiero 2 miesiace temu.



Jej przepraszam, źle zinterpretowalam Twoje pytanie. Jeśli chodzi o 100% ekologiczne marki, to na pewno taka marką jest Purely Skin Care.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-01-19 o 08:40
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując