Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-19, 23:16   #168
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To może jednak warto zainwestować w ich krem, hm... Zastanowię się jeszcze.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



I to jest trochę? To już bardzo, bardzo dużo.

Poza tym mam do ciebie pytanie. Przejrzałam twoje recenzje na temat kosmetyków tutaj na wizażu, ale masz tych ocen od groma. Podejrzewam, że niektóre, a może i większość kosmetyków oceniłaś jeszcze przez poznaniem ekologicznych. Mam rozumieć naturalnie, że dzisiaj byś ich już tak dobrze nie oceniła, prawda?


Dokladnie tak jest. To jest wlaśnie to. Możesz zobaczyć wypisane czarne na bialym, jakie tortury przez lata przechodzila moja cera. Bardzo często edytuję swoje recenzje, staram się na bierząco i z perspektywy doświadczen z innymi kosmetykami modyfikować swoje opinie. Jednak częśc produktów pomimo okropnego skladu wspominam dobrze. A część po prostu oceniam obiektywnie, że np krem mnie akurat nie nawilżyl, albo uczulil, ale może być dobry do innego rodzaju skóry. Poza tym wiele z tych recenzji dotyczy produktów do ciala. W przeciwieństwie do skóry twarzy, moje cialo reaguje na nie dość dobrze. Raczej nie mam problemtycznej skóry, jedynie cerę.

Obecnie testuję szampony w kostce LUSH. Są na bazie SLS, poza tym sama natura. Mam 4 rodzaje. Narazie wygrywa niebieski SEANIK. Wlosy są po nim mięciutkie. Po reszcie niestety odżywka konieczna. Ale to dopiero początek testów.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-01-20 o 12:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując