Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-14, 16:39   #3853
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Super, mam blisko do Solvaya



Ja też się o nim naczytałam, a jak macałam w sklepie to nie byłam przekonana. Po pierwszym użyciu się zakochałam



Kameleon jest jak kameleon, do wszystkiego się dostosuje, do dziennego makijażu też
Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
Ja używam go do dziennego makijażu do pracy i uważam że jest świetny. Nakładam go na całą powiekę i rozcieram do góry, tworząc taką przydymioną powiekę, do tego eyeliner Essence brązowy w żelu i pod łuk brwiowy cień - też essence Mystic lemon ... chyba tak się nazywa.
W sumie to dziwny kolor - ja mam zielonkawe oczy i on na moich powiekach wygląda inaczej niż na swatchach jakie znalazłam w Internecie - jest zdecydowanie bardziej szary lekko mieniący się na buro-zielono
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Pewnie, że się nadaje Można bardzo fajnie stopniować efekt nasycenia powieki kolorem, tak przynajmniej było w moim przypadku. A bałam się, że jak nałożę go na całą powieke to zostanie mi szaro- bura palma na oku, która zatraci swój mieniący się charakter, ale nic z tych rzeczy Kameleon na moich powiekach wygląda na nieokreślony brąz, a gdy odwracam głowę i światło pada pod innym kątem zmienia się w butelkową zieleń złamaną lekkimi srebrnymi refleksami. Cały czas zadziwia mnie jak cień może być jednocześnie utrzymany w tonacji ciepłej i zimnej
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Jak już dziewczyny wyżej napisały: pewnie, że tak!
Mi się spodobał w takiej kombinacji: matowy beż na całą powiekę, a pędzlem do załamań zewnętrzny kącik oka i mniej więcej do połowy załamania od zewnętrznej strony, wszystko rozcieram. Kreskę zrobiłam essencową kredką Think khaki. Całość bardzo ładnie współgrała z moimi zielonymi oczami, naprawdę podoba mi się ten cień, jest piękny, nietypowy
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Wiecej zdjec: KLIK
Dzięki dziewczyny,jak zawsze jesteście nieocenione
Czuję się skuszona
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując